Turystyka Fiatem 500

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Turystyka Fiatem 500

Postprzez gshock » czwartek, 15 wrzeÅ›nia 2011, 13:55

Opowiadajcie gdzie byliście na wakacjach, urlopach, wyjazdach swoimi 500tkami :)
Ja w tym roku byłem samochodem w Londynie :-)
Trasa ok 1700km :) w jedną stronę a przez czas jaki tam byłem wpadło 1600km po samym centrum Londynu :) 1szy dzień jest najdziwniejszy poruszając się lewą stroną... :D ale szybko się idzie przyzwyczaić :-) Zdjęcia z wypraw są mile widziane :)
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez kolczasty » piÄ…tek, 16 wrzeÅ›nia 2011, 19:21

Moj w tym roku machnal trase Cieszyn-Pogorzelica-Cieszyn. Dokladajac miejscowe wycieczki lacznie wyszlo jakies 1700 km. Autko spisywalo sie bardzo dzielnie. Srednie spalanie plasowalo sie na poziomie 4,7-4,8 l / 100km.
Swoja droga w Niechorzu (pod jednym z hoteli/willi) namierzylismy biala 500-tke na poznanskich tablicach. Moze ktos z forumowiczow?
Avatar użytkownika
kolczasty
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 17 lutego 2009, 15:55
Lokalizacja: Hażlach
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez Zbyszek » Å›roda, 21 wrzeÅ›nia 2011, 07:49

Witam, żona ja i 2 synów w wieku 2,5 i 5 lat byliśmy w Jantarze na 10 dni. Uwaga, z dwoma dużymi rowerami, 1 małym rowerem, sztywnym holem do rowerku dziecięcego, fotelikiem dla młodszego dziecka, do tego nie ograniczałem zbytnio liczby bagaży, a młodszy musiał zabrac jeszcze ze sobą paczkę pieluch, namiot plażowy itp. W bagażniku mam koło zapasowe bo mam zagazowany samochód.
Przy okazji wstawię zdjęcie
Zbyszek
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 10 grudnia 2010, 07:34
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez leon » Å›roda, 7 grudnia 2011, 17:04

Zbyszek to Ty jesteś kurna gigant,żeby całą rodzinkę zapakować do tak małego autka i jeszcze
zabrać ze sobą tyle bambetli.A tak przy okazji najdalej byłem swoją czerwoną biedronką w Albanii.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez Zbyszek » wtorek, 20 grudnia 2011, 10:16

leon napisał(a):Zbyszek to Ty jesteś kurna gigant,żeby całą rodzinkę zapakować do tak małego autka i jeszcze
zabrać ze sobą tyle bambetli.A tak przy okazji najdalej byłem swoją czerwoną biedronką w Albanii.


Obecnie pracuję nad mozliwością wyjazdu zimowego z nartami, chyba bedę musiał kupić bagażnik na klape, cena jest zaporowa jak na parę rurek a nie ma zamiennika.
Zbyszek
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 10 grudnia 2010, 07:34
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez leon » Å›roda, 21 grudnia 2011, 18:09

Też chciałem kupić taki bagażnik na tylną klapę aby móc zamontować tam deskę snowbordową, ale jak już Zbyszek napisał cena tego czegoś jest za wysoka.Ale widziałem na aukcjach Alledrogo używane w całkiem fajnej cenie,nawet za 150 PLN.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez Xenon » czwartek, 9 lutego 2012, 01:19

Latem z Zonką wybraliśmy się w Bieszczady ok 2000km pierwsza wycieczka fiacikiem średnie spalanie ok 5l komfort jazdy super na taka trase zero zmeczenia za kierownicą plus 200zł mandacik na całą wycieczkę kilka fotek

Obrazek
Fiacik po podrózy
Kilka fotek tereny pod Rzeszowem warto się wybrać
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Xenon
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2011, 01:51
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Fiat 500 sport
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez tymek » poniedziaÅ‚ek, 18 listopada 2013, 11:33

witam wszystkich!
Ja swoja 500 bylem wraz zona wczasach 2 tygodniowych we Wloszech. zrobilismy 4000km . Autko sprawiało sie znakomicie . Tylko ze klocki nie wytrzymały serpentyn. Musialem wymienić je u mechanika, koszt 70euro.
Rok później byliśmy w rumunii i bługarii. Zrobilismy wtedy 5000 km . Tam zaś przeżyła 500 szok tamtejszych dróg. :) ale dzielnie dała rade. W przyszłym roku chcemy do Albanii . Jesli ktoś byl tam prosze o kilka wskazówek.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
tymek
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 18 listopada 2013, 11:18
Samochód: 500 pop
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez aaniaa » czwartek, 21 listopada 2013, 20:40

Albania świetne miejsce na wyprawę- ja byłam co prawda nie swoim autem tylko na wycieczce będąc w Czarnogórze- drogi są różne to wiem na pewno;) i pełno osiołków :Q
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Turystyka Fiatem 500

Postprzez leon » wtorek, 7 stycznia 2014, 18:43

Dwa lata temu wpadłem na świetny pomysł aby pojechać do Istambułu, tylko nie wiedziałem ile mi to może zająć czasu aby tam dojechać.Wziąłem miesiąc urlopu i wsiadłem w samochód i pojechałem przed siebie.Po dwóch tygodniach dotarłem na miejsce,w między czasie zdążyłem odwiedzić Bośnię ,Czarnogórę,Albanię,Grecję.Po drodze byłem nad pięcioma morzami i w każdym z nich kąpałem się.W drodze powrotnej odwiedziłem jeszcze Macedonię.
W zeszłym roku byłem w Serbii,Bułgarii,ale moim celem było Peloponez w Grecji i Ateny.
W tym roku zamierzam pojechać moim autkiem na Sycylię.
Ktoś tutaj pytał o Albanię ,w tym kraju byłem trzy razy i jeżeli ktoś chce podróżować autem po tym kraju to koniecznie musi być uważny przejeżdżając przez miasta ,kierowcy są tam szczególnie agresywni i nie zważają na przepisy ,bezwzględnie należy omijać stolicę Albanii,to miasto jest koszmarem komunikacyjnym nawet dla nas Polaków przyzwyczajonych do zatłoczonych centrów miast,przejazd przez Tiranę jest bardzo niebezpieczny i ryzykowny.Jadąc przez to miasto miałem kilka sytuacji które mogły się skończyć czołowym zderzeniem lub też potrąceniem przebiegających ludzi przez jezdnię,ogólnie to miałem wrażenie że przepisy o ruchu drogowym nie istnieją w tym mieście.Jeżeli już ktoś ma zamiar podróżować samochodem po tym kraju to należy wybierać zawsze główne drogi.
leon
 
Posty: 125
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 18:38
Lokalizacja: pszczyna
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon