PrzeglÄ…d w ramach gwarancji w ASO

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

PrzeglÄ…d w ramach gwarancji w ASO

Postprzez ramsjanka » Å›roda, 20 kwietnia 2011, 17:04

Witam,
mam pytanie:
Jak długo trzeba jeździć na przegląd do ASO?? Kupiłam 500 w 2008 r. i zbliża mi sie kolejny termin przeglądu
Szczerze mówiąc, mam już dość mojego "super" ASO, i jak najszybciej chciałabym się z nim pożegnać a niestety nie do końca jestem pewna jak długo mam ich odwiedzać. Proszę też powiedzcie jak to jest z tą gwarancją, ile ona w końcu wynosi: 2 lata auto, 3 lakier a blacha 8??? Sprawdzałam w książce gwarancyjnej ale jeszcze wolałabym się upewnić.

Z góry dzięki za informacje.
ramsjanka
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2008, 21:00
Lokalizacja: Nowy Targ
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: PrzeglÄ…d w ramach gwarancji w ASO

Postprzez aaniaa » Å›roda, 20 kwietnia 2011, 20:28

to chyba zależy od umowy, ja na przykład mam 3 letni okres gwarancji bo mam jakiś dodatkowy pakiet więc najlepiej chyba dowiedzieć się w salonie.
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: PrzeglÄ…d w ramach gwarancji w ASO

Postprzez Xenon » czwartek, 9 lutego 2012, 22:58

Ja mam raz w roku lub co 30tys km i to jest super natomiast teraz jade na pierwszy przegląd i serwis wstępnie wycenił na ok 700zł z klima jestem ciekaw jak u was wyceniali przeglądy gwarancyjne??
Xenon
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2011, 01:51
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Fiat 500 sport
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon