O zlotach/społeczności 500ciarzy

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Gatka szmatka 2

Postprzez kamana » Å›roda, 24 czerwca 2009, 07:35

Jak czytam to forum, to mam wrażenie, że po pierwsze: 500- tkowicze sie nie integrują , a na You tubie np. można zobaczyc jakie przejazdy robią Włosi - bajeczne, , Dwa - ja nie widuję 500 - tek, a konkretnie widziałam dwie !?, a inni piszą , że jest ich coraz więcej - nie u mnie :roll: :roll: , w Polsce sprzedano 1700 sztuk od początku roku, chyba jednak wyjechały za granicę ?!,
kamana
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 10 maja 2009, 20:50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez agent » Å›roda, 24 czerwca 2009, 08:21

aj tam nie narzekaj tyle, tylko zacznij coś kombinować o integrowaniu się. W mojej okilicy jest już 6, ale jakoś tylko jedna mi pomigała, niestety:( Jeszcze trochę czasu, jak będzie nas więcej, to się wykombinuje kilku dniowy zlot na południu, tylko pytanie, cy będą zainteresowani??
agent
 
Posty: 151
Dołączył(a): niedziela, 30 listopada 2008, 09:32
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez Lukis » Å›roda, 24 czerwca 2009, 09:20

teraz to dopiero wszytko jest cholernie lepkie :E :/
Avatar użytkownika
Lukis
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 czerwca 2009, 11:00
Lokalizacja: Sieradz
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez kamana » Å›roda, 24 czerwca 2009, 11:34

nie narzekaj na miganie, tylko zacznij migać :shock:
kamana
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 10 maja 2009, 20:50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez Marcinosik » Å›roda, 24 czerwca 2009, 12:38

Moim zdaniem to raczej trzeba propagować forum by nas było więcej zanim znowu pomyślimy o zlocie. Proponuje następujące działania propagacyjne:
-Nalepki na autach oraz posiadanie kilku na zapas by móc dać/sprzedać tym co nie wiedzą że istniejemy.
-Plakaty u dilerów Fiata, mogę drukować tylko potrzebny jest grafik co wyczaruje jakiś plakat.
-Ulotki dokładane do każdego egzemplarza sprzedanej 500 razem z kulczykami.
Może by pogadać z fiatem by nasze forum było częściom programu opieki nad posiadaczami 500. Tu potrzeba kogoś by z układami z fiatem by do nich to dotarło bo ja jakoś we Fiacie nie mam siły przebicia.
Marcinosik
 
Posty: 247
Dołączył(a): sobota, 1 marca 2008, 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez Lukis » Å›roda, 24 czerwca 2009, 13:55

Marcinosik napisał(a):Nalepki na autach
u nas naklejki na samochodach za bardzo nie spełniły zadania tzn. według ankiety tylko 11 osób trafiło przez naklejkę,a dokładnie 886 przez google. U nas naklejki to bardziej znak przynależności do forum ;)
Tylko że Fiat 500 to auto dla wybrańców tzn. jest stosunkowo drogie jak dla polaka,a Punto to tanie auto i niewielu ludzi chce należeć do takiej społeczności ;-)
Marcinosik napisał(a):Może by pogadać z fiatem by nasze forum było częściom programu opieki nad posiadaczami 500
można pogadać z FAP-em, który akurat nam udostępnił swój serwer ;-)
Marcinosik napisał(a):-Plakaty u dilerów Fiata, mogę drukować tylko potrzebny jest grafik co wyczaruje jakiś plakat.
-Ulotki dokładane do każdego egzemplarza sprzedanej 500 razem z kulczykami.
no trzeba by było mieć układy z dilerem ;-)
Avatar użytkownika
Lukis
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 czerwca 2009, 11:00
Lokalizacja: Sieradz
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez gshock » czwartek, 2 lipca 2009, 21:20

Póki co użytkowników 500tek nie jest za wielu...
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez Marcinosik » piÄ…tek, 31 lipca 2009, 18:18

smog, nie masz racji, ja widuje 500 na ulicach warszawy tyle, że niestety w ruchu i nie mam jak im wręczyć nalepki lub powiedzieć o Forum.
Ideałem by było dogadać się z fabryką w Tychach by dokładali do każdego sprzedanego do Polski egzemplarza kopertę z listem od nas(np. wkładali do schowka na rękawiczki lub w inne miejsce) by każdy nowy użytkownik dowiadywał się o nas wraz z kluczykami. Wada tego rozwiązania to koszt produkcji takiego listu, jakieś 60gr z kopertą. Jeśli przyjmiemy że miesięcznie sprzedawane jest 100 egzemplarzy do Polski to wychodzi że rocznie było by do zapłaty 720zł wydane w dość nie pewną inwestycję, jak dla mnie to za dużo.
Co do zlotów itp, to problem z ich organizacją jest natury finansowej, w tym roku próbowałem coś zrobić odzew był znikomy i kasy dość wyraźnie brakowało.
Marcinosik
 
Posty: 247
Dołączył(a): sobota, 1 marca 2008, 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: O zlotach/społeczności 500ciarzy

Postprzez Lukis » sobota, 1 sierpnia 2009, 15:17

niezłym pomysłem jak na razie było by podłączenie się pod spoty forum CC i SC- trza będzie tylko pogadać z którymś adminem ;-)
Avatar użytkownika
Lukis
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 czerwca 2009, 11:00
Lokalizacja: Sieradz
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon