opony całoroczne

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

opony całoroczne

Postprzez gosko51 » piÄ…tek, 23 października 2020, 14:01

Jeździ ktoś z was na oponach całorocznych? Jakie macie i czy jesteście zadowoleni? U mnie głównie jazda po mieście i stąd pomysł z wielosezonowymi, na razie myślę o yokohama bluearth AW 21. Warto?
gosko51
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2019, 14:52
Samochód: fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: opony całoroczne

Postprzez drago » sobota, 24 października 2020, 16:42

Myślę że śmiało, jak nie mieszkasz na górskim terenie. Ja jeździłem kiedyś na zimówkach z Yokohamy i bardzo dobre opony. Może mało popularne ale jakościowo naprawdę niezłe. Jeździło mi się bardzo pewnie. I o dziwo były całkiem ciche.
drago
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 24 października 2020, 16:36
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: opony całoroczne

Postprzez gosko51 » Å›roda, 18 listopada 2020, 16:11

kupione już te yokohamy i założone, jeździ się w porządku, nie są głośne, na razie nie było deszczu a tym bardziej śniegu, jak więcej potestuję to na pewno wrócę z wrażeniami
gosko51
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 19 lutego 2019, 14:52
Samochód: fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: opony całoroczne

Postprzez tojestemja » wtorek, 24 listopada 2020, 14:04

Ja miesiąc temu kupiłem Fiata Stilo, niestety bez kół zimowych i tak zastanawiam się też nad całorocznymi. Póki co kupiłem czarne felgi 16" Magneti Marelli: https://www.centrumauto.pl/felga-16-czarna-magneti-marelli--000202114028 i myślę nad oponami. "Problem" w tym, że nie jeżdżę tylko po mieście... Jak się trafi jakiś wyjazd w trudniejszy teren, do Zakopanego albo w Bieszczady to wtedy może być problem. Chyba lepiej kupić zimówki i być spokojnym podczas jazdy? Właśnie jestem ciekaw jak w zimie sprawują się te opony wielosezonowe ;)
tojestemja
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 25 kwietnia 2014, 11:55
Samochód: Fiat Stilo
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: opony całoroczne

Postprzez damianx » czwartek, 3 grudnia 2020, 22:28

Jeżeli brać zimy ostatnie pod uwagę to całoroczne to jak najbardziej dobry wybór ,zakładając brak rajdowych aspiracji.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon