Dwa foteliki w 500 cabrio

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Dwa foteliki w 500 cabrio

Postprzez JaBrzoza » poniedziaÅ‚ek, 5 lutego 2018, 22:21

Witam szanowne grono!

Pytanie troche ni z gruchy, ni z pietruchy, ale gdzie znajde lepsze odpowiedzi jak nie wsród urzytkowników?!

Wybieram się z rodziną na wakacje do Hiszpanii w kwietniu. Muszę wynająć auto... wybór padł na Fiata 500 bo zawsze mi się podobał - mały i stylowy! Tylko teraz tak... Czytałem na forum, że dwa foteliki zmieszczą się do tyłu bez wiekszych problemów - jest git.

Tylko teraz pytanie jak to wygląda w wersji CABRIO???? Dzieci (dwójka chłopaków 4 i 6 lat) cisną mnie, zeby wziąść kabriolet! Sam uważam, że nie jest to głupi pomysł bo: a) jest to cabriolet, b) bedzie to w Hiszpanii, c) temperatury w dzień koło 30 stopni, d) jest to cabiolet z ramami, czyli dzieciakom głowy wiatr na tylnych siedzeniach nie urwie (chyba :roll: )

Zreguły wersje cabrio są lekko mniejsze od ich wersji z dachem, czy tak samo jest z 500 ??

Ma może ktoś doświadczenie z takimi połączeniem cabrio i dwóch fotelików z tyłu?? Dodam, że foteliki to dwie sztuki Britax Romer Kidfix XP

O taki wlasnie ok:;
Obrazek
JaBrzoza
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 5 lutego 2018, 19:21
Samochód: Honda Accord
Pojemność silnika:: 2.0
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon