Zaskoczona ....

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

Zaskoczona ....

Postprzez ewcians » niedziela, 30 kwietnia 2017, 00:34

Ależ to autko ma miękki przód ! (co do tyłu i boków nie wiem , nie przetestowałam ) . 2 tyg. temu se śmigałam moim Niuńkiem do roboty ( 30 km dojeżdżam). Jeżdżę w górskim terenie, więc wicie rozumicie - wiosną i jesienią zwierzęta wszelakie na drodze często spotykane. Pomimo tego, że jechałam z prędkością uwzględniającą wtargnięcie zwierzyny na drogę....zdarzyło się...upolowałam kaczkę. Już pomijam fakt , że na masce wiozłam zarazę przez 20 km....:-/ , ale mała kaczusia a zdewastowała dwie chłodnice, grilla i zaczepy zderzaka ... autko odzyskałam po 2 tygodniach ... takie uszkodzenia przy prędkości ok. 50 km/h - hamowałam z 70 . Jakbym trafiła sarnę to strefa zgniotu na bagażniku!
ewcians
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 13 października 2016, 00:06
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Zaskoczona ....

Postprzez norki500 » wtorek, 2 maja 2017, 11:36

Hmmm, jakiś miękki ten Twój Fiacior :Q Ja już niestety upolowałem z 2 gołębie i kilka zająców miałem na masce, szybie i zderzaku a śladów brak, dosłownie nic ani ryski :Q
norki500
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 20:40
Samochód: Fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon