nadkole

Forum Fiat 500, C, S, L, X & Abarth

nadkole

Postprzez bart95 » poniedziaÅ‚ek, 16 kwietnia 2018, 21:57

Cześć Wszystkim!

Jestem nowym użytkownikiem, więc być może pojawił się już podobny temat na forum, nie mniej jednak po ogólnym przejrzeniu wątków, nie udało mi się na niego trafić. :Q

Mam dwa pytania:

1) Czy do wersji przedliftowej ( 2007 rok ), pasuje nadkole z poliftu - moje jest połamane i chcę wymienić ale w ogłoszeniu, które znalazłem niestety mam jedynie dostępny właśnie polift

2) Ten temat znalazłem na forum ale chciałem potwierdzić - Czy do wersji przedliftowej bez problemu pasują przednie reflektory z poliftu - chodzi o reflektor główny, nie ten w zderzaku, ponieważ wiem, że te się z kolei różnią. Zastanawiam się po prostu nad kupnem lamp z soczewkami, być może z xenonem.

Czy Ktoś z Was posiada może przypadkowo lewe nadkole tył, lub lampę prawą na żarówce do przedliftu?

Z góry dzięki za życzliwość i pomoc! :)
bart95
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:29
Samochód: Fiat 500, 2007 rok, czerwony
Pojemność silnika:: 1.3
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: nadkole

Postprzez damianx » czwartek, 10 maja 2018, 14:51

1.Nadkole powinno pasować choć są wersje tychże w zależności od wersji wyposażenia ale nie mam pojęcia jakie są różnice.

2.Lampy przednie pasują i nie kupuj zenonów bo są inne wtyczki ,nie masz poziomowania(inne wahacze)i sprysków.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Forum Główne Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon