Sprzedam Fiata 500 1.4 100HP w dobre ręce !!!!!

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży... Fiat 500 Forum

Sprzedam Fiata 500 1.4 100HP w dobre ręce !!!!!

Postprzez tomasz » czwartek, 22 października 2015, 11:38

Witam,
Z bólem serca jesteśmy zmuszeni sprzedać Fiata 500 1.4.100 HP (2007 rok) lub zamienić na takiego samego tylko w dieslu żeby móc odliczać sobie paliwo :( Z bólem serca ponieważ autko sprawiało tyle radości i przyjemności z jazdy zresztą włożyliśmy też do niego sporo kasy min w nowe zawieszenie (amortyzatory, łączniki itd) które było wymienione jakiś miesiąc temu. Zakupiliśmy go w zeszłym roku przez komis przy salonie Fiata w Nowym Targu. Autko zostało sprowadzone przez właściciela salonu z Francji. Wiem, Francja = poobijane auto :) w tym przypadku było całe szczęście inaczej. Auto przyjechało z Francji z uszkodzonym zderzakiem z przodu i przerysowanym tylnym to wszystko oczywiście zostało solidnie naprawione i pomalowane. Oczywiście zostały mi przedstawione zdjęcia przed naprawą.
Zakupiliśmy go z przebiegiem 119000 km obecny stan licznika to 128066 Km w ciągłej eksploatacji przez moją narzeczoną.
Fiacik ma pełne wyposażenie:
Brązową skórzaną tapicerkę, klimatronik (klima nabijana i czyszczona w wakacje), elektryczne szyby, elektryczne lusterka, felgi 16", oryginalnie przyciemnione szyby, radio z mp3, sterowanie głosowe, port USB, polskie menu i polskie komendy głosowe, bluetooth, ABS, ESP, ASR, tryb SPORT, idt generalnie jest wszystko :) W gratisie dodaję 3 letnie opony zimowe sava eskimo s3 na felgach stalowych 15".

Cena jaka minie satysfakcjonuje to 22,500 zł no chyba że wymiana na diesla w nie gorszej wersji i stanie.
Autko do oglądnięcia w Krakowie w okolicach Ikei od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 10 do 15 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z moją narzeczoną 509-169-007 lub codziennie w godzinach popołudniowych w okolicy Ruczaju również po wcześniejszym kontakcie 502-066-217 (tomek) na smsy oczywiście nie będzie odpowiadać.
Poniżej kilka zdjęć z jesiennej sesji zresztą nie jedynej :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
tomasz
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 22 września 2014, 16:40
Lokalizacja: Kraków
Samochód: 500 100HP
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Sprzedam Fiata 500 1.4 100HP w dobre ręce !!!!!

Postprzez tomasz » piÄ…tek, 11 marca 2016, 12:52

Niestety ale z bólem serca jestem zmuszony zejść z Ceny :(
http://olx.pl/oferta/fiat-500-1-4-CID5- ... a93eb27a87

Wszystkie aktualne informacje o fiacie w ofercie.
Dla forumowiczów oczywiście mały rabat ;)
tomasz
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 22 września 2014, 16:40
Lokalizacja: Kraków
Samochód: 500 100HP
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Sprzedam.. Fiat 500 Forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon