[S] Oryginalne zawieszenie, hamulce Abarth 500 - fabryczne

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży... Fiat 500 Forum

[S] Oryginalne zawieszenie, hamulce Abarth 500 - fabryczne

Postprzez MikoÅ‚ajN » poniedziaÅ‚ek, 8 czerwca 2015, 19:12

Panowie, postanowiłem rozstać się z klamotami, które zaśmiecają mi garaż. Teraz kolej na klamoty od zawieszenia. Chciałbym sprzedawać kompletami, więc nie biorę raczej pod uwagę sprzedania np jednej tarczy czy dwóch klocków, czy jednego amorka. Wszystko co sprzedaję ma przebieg łącznie około 6 tys km. Wszystko to oryginalne części takie, na jakich Abarth wyjechał z salonu. Części są sprawne bez wad ukrytych.

1. Amortyzatory + sprężyny A500. Z tego co widzę są to Koni z FSD co w sumie dziwne bo na takich wyjechał z salonu. Suche, proste, bez skazy. Amorki + sprężyny może 700zł?
2. Tarcze hamulcowe przód + tył. Na oko podjechane o 1mm, można rzec, że dotarte ;) Może 400?
3. Klocki hamulcowe przód + tył. trudno mi ocenić ich zużycie. Jka ktoś ma pytania to szczegółowo opiszę ale muszę mieć szczegółowe pytanie co mam podać (grubość?) Cena???

A może ktoś by chciał wszystko?

Nie wiem jak to wycenić. Jeżeli ktoś potrzebuje coś to proszę pisać, proponować, korumpować.

Jakby ktoś jeszcze chciał to mam komplet fabrycznych obić do foteli Abarth materiałowe z białym paskiem. Cena 600zł.
MikołajN
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 9 maja 2015, 19:57
Samochód: Fiat 500 Abarth
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Sprzedam.. Fiat 500 Forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon