Sprzedam kołpak Fiat 500 14"

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży... Fiat 500 Forum

Sprzedam kołpak Fiat 500 14"

Postprzez pii » wtorek, 21 lutego 2012, 21:24

Witam drogich forumowiczy,

Ostatnimi czasy porządkując garaż, natrafiłem na kołpak od 500 w rozmiarze 14". Jako że Fiacik poszedł w Polskę prawie 7 miesięcy temu, to kołpak ten jest mi zbędny, a może komuś przyda się bo akurat zgubił, czy też po prostu będzie miał jeden w zapasie ;)
Kołpak w rozmiarze 14" jest oryginalny, w stanie db+/bdb-, w jednym miejscu na rancie ma delikatny ubytek, ale nie rzuca się to zbytnio w oczy.

Poniższe zdjęcia przedstawiają sprzedawany kołpak:

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/p1040495k.jpg/]Obrazek[/URL]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kołpak można obejrzeć, przymierzyć, podotykać i odebrać osobiście w Lublinie po wcześniejszym kontakcie. W razie wysyłki przedmiot mogę wystawić na aukcji, żeby obeszło się bez zbędnego stresu. Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem telefonu: 505-409-720, lub bezpośrednio poprzez forum ;)

Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 30zł do niewielkiej negocjacji ;)

Pozdrawiam
pii
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2012, 21:57
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Sprzedam.. Fiat 500 Forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon