[S]Fiat 500 1,2 2014r z fabrycznym LPG i gwarancjÄ… do 08/201

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży... Fiat 500 Forum

[S]Fiat 500 1,2 2014r z fabrycznym LPG i gwarancjÄ… do 08/201

Postprzez miodzio » wtorek, 14 listopada 2017, 21:55

Witam

Minęły dwa lata od kiedy 500tka pojawiła się w moim garażu i przyszedł czas na zmiany.

Obrazek

Kilka faktów:
- rocznik: 2014
- przebieg: 34 500 km (z czego 29 tyÅ› km przejechanych przeze mnie)
- pochodzenie: polski salon
- II właściciel - pierwszym była firma, która kupiła kilka takich 500tek i po roku padła - auta wróciły do dealera (ADF Auto) i stamtąd ta sztuka trafiła w moje ręce
- gwarancja fabryczna przedłużona do sierpnia 2019 (a więc jeszcze prawie 2 lata)
- 'fabryczne' LPG Tartarini, tzn założone przez ASO przed pierwszą rejestracją auta, jest na to oczywiście papier na którym wyraźnie jest napisane, że było to zrobione zgodnie ze sztuką za zgodą importera i nie powoduje utraty gwarancji, koszt przejechania 100 km na LPG to w zależności od ceny gazu, wagi prawej stopy i charakteru jazdy (miasto/trasa) wynosi w granicach 14-16 zł
- wersja wyposażenia: Pop + klimatyzacja, czyli m.in 6 poduszek, ABS, ESP, [jeszcze kilka trzyliterowych skrótów, których nie pamiętam, ale generalnie jest układ zapobiegający uślizgowi kół przy ruszaniu, wspomaganie awaryjnego hamowania i wspomaganie ruszania pod wzniesienia], elektryczne szyby, centralny zamek z pilotem, wspomaganie CITY, elektrycznie regulowane lusterka, możliwość dezaktywacji poduszki przedniej przed pasażerem, radio CD/MP3 + 6 głośników
- serwis wyłącznie w ASO zgodnie z zaleceniami producenta (wpisy w książkach, faktury)
- aktualne badanie techniczne (zrobione dwa tygodnie temu)
- bezwypadkowy, na całym aucie fabryczna grubość lakieru
- wnętrze zadbane
- 2 komplety kół (lato - 16 cali dedykowane do 500tki, zima - 14 cali stal)
- auto w pełni sprawne

Mankamenty (nie mam nic do ukrycia):
- mała punktowa wgniotka (2-3mm) na drzwiach kierowcy, ktoś chyba zbyt szeroko otworzył drzwi w aucie stojącym obok na parkingu - niewidoczne na zdjęciu
- lekkie zagniecenie progu z prawej strony od spodu - widoczne na zdjęciach - wygląda na nieumiejętnie podłożony podnośnik, w takim stanie już kupiłem i nie robiłem aby nie być posądzonym o wstawianie progu ;)

Zdjęcia znajdziecie tutaj: https://photos.app.goo.gl/6V6lIKvhM3lQZK562

Cena (uwzględniając rocznik, stan, LPG, gwarancję praktycznie jak w nowym aucie oraz mankamenty wymienione powyżej): 30 000 zł - potraktujmy to jako punkt wejścia do negocjacji po oględzinach auta i jeździe próbnej, na które serdecznie zapraszam do Obornik Śląskich koło Wrocławia

Mój numer telefonu: 663 645 399

A dlaczego sprzedaję? Mam już podpisaną umowę na inne auto, które odbieram w ciągu tygodnia - oczywiście chętnie pokażę na miejscu aby nie było, że ściemniam ;)
miodzio
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 11 listopada 2015, 14:36
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG


Powrót do Sprzedam.. Fiat 500 Forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon