Montaż uniwersalnego sterownika centralnego zamka

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Montaż uniwersalnego sterownika centralnego zamka

Postprzez kistek » sobota, 9 stycznia 2016, 20:40

Witam wszystkich,
trafiłem na to forum po poszukiwaniach w google informacji na temat mojego problemu. Mianowicie próbuję podłączyć sterownik centralnego zamka w fiacie 500, 2008r. Znalazłem w kostce przy nogach kierowcy przewód, który po podaniu masy otwiera zamki, problem jest z zamykaniem -po podaniu masy na którykolwiek inny przewód w kostce nie zamyka zamka. Uzyskałem informację, że zamykanie jest realizowane przez podanie masy na ten sam przewód co otwieranie ale przez rezystor 470 Ohm, podłączyłem i bez rezultatu, do testów wykorzystałem nawet 1 kOhm też bez zmian. Dodam, że zamykanie/otwieranie z zamka działa tak samo klamką od wewnątrz. Czy ktoś z Was posiada fachową wiedzę w tym temacie ? Pozdrawiam.
kistek
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 9 stycznia 2016, 18:13
Samochód: fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon