nie dzialajaca klapa fiat 500

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

nie dzialajaca klapa fiat 500

Postprzez Adrianfiat500 » poniedziaÅ‚ek, 2 listopada 2015, 17:50

witam mam problem.mam fiata 500.nie dziala mi klapa z przycisku i z pilota.gdzie jest sterownik klapy.pomozcie pozdrawiam.
Adrianfiat500
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 2 listopada 2015, 17:11
Samochód: fiat 500 abarth gq
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: nie dzialajaca klapa fiat 500

Postprzez widmo » poniedziaÅ‚ek, 2 listopada 2015, 21:08

U mnie natomiast bagażnik można otworzyć jedynie z pilota. Czytałem na forum miłośników Fiata Punto, że uszkodzeniu często ulega mikrowłącznik w zamku pokrywy bagażnika . U Ciebie wielce prawdopodobnym jest, że wiązka przewodów (tych w gumowej osłonie w lewym, górnym rogu otworu) się już zmęczyła. Zajrzyj tam, bo o tym też często alarmują użytkownicy naszych Fiacików. Podziel się z nami co ustaliłeś.
Avatar użytkownika
widmo
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota, 19 września 2015, 21:24
Samochód: ASX, Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: nie dzialajaca klapa fiat 500

Postprzez Adrianfiat500 » poniedziaÅ‚ek, 2 listopada 2015, 23:21

Dzieki za info,ale nic z tego co podpowiedziales.samochod wiazke ma dobra,wszystkie przewody sa idealne az do modul bezpiecznikow bsi.przycisk w klapie dobry.pilot dziala ale nic nie otwiera.Samochod ma 2014r i przebieg 5 tys km.wiec nie wiem czy programoanie czy co takiego nie tak jest :(((
Adrianfiat500
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 2 listopada 2015, 17:11
Samochód: fiat 500 abarth gq
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon