PROBLEM Z FIATEM, POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

PROBLEM Z FIATEM, POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez myja » Å›roda, 25 marca 2015, 11:36

Witajcie
Mam pewien problem. Fiata 500 (wersja POP, rocznik 2009) mam niedługo, bo od dwóch tygodni. Już zdążyłam zakochać się w tym samochodzie, ale mam jeden problem- chciałam ustawić sobie godzinę, i kiedy to zrobiłam z wyświetlacza zniknęła mi informacja o zasięgu km, które mogę jeszcze przejechać na posiadanej benzynie. Nie wiem jak to przywrócić ;( Pomożecie?
myja
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 marca 2015, 11:35
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: PROBLEM Z FIATEM, POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Dariusz79gda » Å›roda, 25 marca 2015, 18:37

Sprawdzenie przejazdu mozesz sprawdzic z prawej strony - tam gdzie wlaczasz wycieraczki w srodku masz przyscis `trip` i wciskajac ten guzik powinien pokazac Tobie ile jeszcze mozesz przejechac kilometow - to tak na szybko :-P
Dariusz79gda
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 23 stycznia 2013, 17:17
Lokalizacja: Gdansk
Samochód: Fiat 500 1.2 Lounge
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: PROBLEM Z FIATEM, POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez myja » piÄ…tek, 27 marca 2015, 16:26

Dziękuję bardzo! :)
myja
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 marca 2015, 11:35
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon