Kontrola Świateł Pozycyjnych

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Kontrola Świateł Pozycyjnych

Postprzez Wavel » sobota, 14 grudnia 2013, 14:22

Na komputerze konsoli głównej pojawia się komunikat kontrola świateł pozycyjnych. Żarówki są okej, ale kontrola się świeci. Proszę o pomoc jak to można wyłączyć.
Wavel
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 14 grudnia 2013, 14:17
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Kontrola Świateł Pozycyjnych

Postprzez robert004 » niedziela, 15 grudnia 2013, 09:01

Może któreś gniazdo żarówki jest zaśniedziałe lub przwód masowy wychodzący z którejś lampy. Jednak zacząłbym od gniazd. Wyczyścić wszystkie 4 plus oświetlenie tablicy. Komputer auta widzi że jest pobór prądu więc nie pojawia się informacja o konieczności wymiany żarówki.
Od tego zacznik jak nie pomoże to daj znać.
robert004
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 4 listopada 2013, 17:59
Lokalizacja: Tychy
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Kontrola Świateł Pozycyjnych

Postprzez robert004 » niedziela, 15 grudnia 2013, 09:03

Na końcu miało być zacznij. Pozdrawiam.
robert004
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 4 listopada 2013, 17:59
Lokalizacja: Tychy
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Kontrola Świateł Pozycyjnych

Postprzez Qnisko » wtorek, 17 grudnia 2013, 10:18

Sprawdź jakie masz włożone żarówki w tylnych lampach. Ja miałem 5W zamiast 10W i takie właśnie komunikaty się pojawiały. PO wymianie na właściwe spokój :)
Na płycie gdzie montuje się żarówki masz dokładnie opisane jakie powinny być żarówki (ile WAT).


Wavel napisał(a):Na komputerze konsoli głównej pojawia się komunikat kontrola świateł pozycyjnych. Żarówki są okej, ale kontrola się świeci. Proszę o pomoc jak to można wyłączyć.
Avatar użytkownika
Qnisko
 
Posty: 309
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiacik 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: Kontrola Świateł Pozycyjnych

Postprzez Dariusz79gda » wtorek, 19 stycznia 2021, 15:51

To ja podepnę się pod temat bo ostatnio z przodu żarówka świateł pozycyjnych zgasła i wymieniłem po dwóch dniach jak odpalę silnik po 2 minutach zapala się trojkaczik a żarówki z przodu się święcą sprawdzałem resztę żarówek ale wszystkie działają. Czy ktoś wie co może być nie tak ?
Dariusz79gda
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 23 stycznia 2013, 17:17
Lokalizacja: Gdansk
Samochód: Fiat 500 1.2 Lounge
Pojemność silnika:: 1242
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon