problem z blue&me

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

problem z blue&me

Postprzez prokop7 » poniedziaÅ‚ek, 14 października 2013, 12:48

Witam,
kilka tygodni temu zakupiłem Fiata 500. niestety mam problem z systemem blue&me.... telefon się łączy bez problemu jednak w momencie połączenia i wykonania połączenia nic nie słyszę. dodam również, że druga strona mnie słyszy.

jest jeszcze 1 problem z połączniem sticka do USB... widać, że jest połączony na wyświetlaczu przy kierownicy widać tytuły piosenek ale nic snie słychać...

czy ktoś miał podobny problem? ktoś może delikatnie pomoże?:)

z góry dziękuje
prokop7
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 15 września 2013, 13:07
Samochód: Fiat 500
Peugeot 508
Pojemność silnika:: 1.2 pur 02
2.0
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: problem z blue&me

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 14 października 2013, 13:12

Na początek zrób aktualizacje oprogramowania.
Możliwe że mikrofon jest uszkodzony ,ja miałem tez tak że nie można było gadać i po wymianie mikrofonu wróciło do normy.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: problem z blue&me

Postprzez chojraczek » poniedziaÅ‚ek, 14 października 2013, 13:55

I ja wreszcie odebrałem auto. Czytajac posty w zasadzie bylem pełen obaw co do calego systemu blue&me bo z kazdej strony czytalem ze jakis problem. Pierwszego dnia udało sie połaczyc telefon Nokia Lumia 920 i Blackberry Q10 oba bez najmniejszych problemów. Dziela wszystko oczywiscie bez odczytywania sms. I tu wielkie zaskoczenie jesli chodzi o jakosc polaczenia. OK moze nie jest to HD ale na prawde jestem bardzo mile zaskoczony a do tego dziala dosc intuicyjnie. Kolejne moje obawy dotyczyly własnie madia playera i tu tez wielkie zaskoczenie. Kupilismy pendrive taki smieszny akcesoria fiata wyglada jak resorak. Zdaje sie ze 4 GB i przeciągnąłem na niego prawie 3 GB muzyki z kompa. Jeden folder to program fiata cos z eko drive a drugi to włąsnie muza. Zawsze odpala dokladnie w tym miejscu w którym skończylem słuchać wiec nie musze klikac 290 razy zeby dojsc do ostatniego utworu. Jeden minuz tego pendraka a włąsciwie wtyczki usb. Miejsce jest fatalne i bardzo latwo go wylamac i uszkodzic przy tym gniazdo.
chojraczek
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 2 sierpnia 2013, 17:13
Lokalizacja: W-wa
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2 lounge
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: problem z blue&me

Postprzez prokop7 » poniedziaÅ‚ek, 14 października 2013, 16:25

No chyba będę zmuszony zrobić tą aktualizację. tylko czy to ma wpływ na to, że w momencie kiedy podłączam usb to nic nie słychać? na wyświetlaczu od radia wyskakuje napis "voice"...
prokop7
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 15 września 2013, 13:07
Samochód: Fiat 500
Peugeot 508
Pojemność silnika:: 1.2 pur 02
2.0
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: problem z blue&me

Postprzez damianx » wtorek, 15 października 2013, 12:59

Wszystko możliwe to tylko microsoft :Q
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: problem z blue&me

Postprzez Jack the nipper » piÄ…tek, 6 grudnia 2013, 21:08

Moja Nokia Lumia 920 często traci połączenie z blue&me, utrata połączenia następuje po wykonanej rozmowie. Innych telefonów nie testowałem. Soft we Fiacie 500 jest zaktualizowany.
Jack the nipper
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 28 września 2013, 20:22
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: problem z blue&me

Postprzez aaniaa » wtorek, 10 grudnia 2013, 23:13

niestety moja Lumia nie jest kompatybilna z blue&me. dzwonili do mnie z Fiata- lipa :-|
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: problem z blue&me

Postprzez aaniaa » czwartek, 3 wrzeÅ›nia 2015, 09:09

problem powraca, nabyłam nowy telefon i znowu się nie widzą z Blue&me. Ktoś pamięta co trzeba zrobić żeby sparować telefon z systemem. Telefon Nokia Lumia 830
Avatar użytkownika
aaniaa
 
Posty: 292
Dołączył(a): wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:57
Lokalizacja: Kielce
Samochód: 500X
Pojemność silnika:: 1.4
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon