Układ przewodów reflektora lampy prawej .

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Układ przewodów reflektora lampy prawej .

Postprzez tacim » czwartek, 17 listopada 2022, 00:41

Witam Was mam idiotyczną prośbę mechanik nie wiem w jaki magiczny sposób uwalił mi wiązkę od lampy prawej głównej . Kupił nową ale przyznał się dopiero teraz bo tam wszystkie kabeleki są jednakowego koloru i boi się źle podpiąć. Mam lampę 5 pinów może znajdzie się jakaś dobra dusza i zerknie układ kabelków kolorami po prawej . Wtyczki lewa i prawa są identyczne ale kolory przewodów już nie.
tacim
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 16 listopada 2022, 23:24
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Układ przewodów reflektora lampy prawej .

Postprzez tacim » wtorek, 22 listopada 2022, 18:15

Możecie foto zrobić sam sobie rozpisze co i jak. Albo schemat jakiś
tacim
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 16 listopada 2022, 23:24
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Układ przewodów reflektora lampy prawej .

Postprzez tacim » Å›roda, 23 listopada 2022, 23:06

Temat do zamknięcia . Dla potomnych miernik w dłoń i rura. Nie wiem dlaczego ale najlepiej mi się robiło na kierunkowskazach. Wtyczki mam 5 pinowe - czarny na oby to masa a reszta to pomiar. Kierunkowskaz wiadomo podaje napięcie 12 ,3 12, 3 itd . To dwa przewody już mamy a pozostałe 3 są na tyle fajne że każdy daje inne napięcie 8,11 i 12 . Oczywiście kolejno robiłem pomiary w org wtyczce i na przewodach itd. Wtyczki mają układ kabli taki sam nie jakieś lustrzane odbicia itp.
tacim
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 16 listopada 2022, 23:24
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon