Kodowanie Kluczyka Fiat 500

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Kodowanie Kluczyka Fiat 500

Postprzez TEGUSS » wtorek, 1 grudnia 2020, 13:13

Siemanko, jakiś czas temu małżonka zgubiła kluczyk od swojego Fiacika. Kupiłem na Aliexpressie identyczny z elektroniką, jednak nie ma pojęcia jak go zakodować. Mam kabelek mam program MES 4.2 ale nie wiem totalnie jak się do tego zabrać. Oczywiście kartę kodów też posiadam :) Pomożecie :)
TEGUSS
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 27 lutego 2016, 12:19
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Kodowanie Kluczyka Fiat 500

Postprzez skynet » Å›roda, 2 grudnia 2020, 21:30

Nie kodowałem u siebie kluczy ...ale widzę taką opcje w MES ...... zakładka Nadwozie ,bcm/....body komputer ...regulacje ...kodowanie kluczy . Oczywiście musisz posiadać żółty kabelek do interfejsu obd.
Avatar użytkownika
skynet
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 16 października 2020, 08:44
Samochód: Fiat 1.3 Multijet S&S Lounge
Pojemność silnika:: 1248 cm3
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Kodowanie Kluczyka Fiat 500

Postprzez TEGUSS » piÄ…tek, 4 grudnia 2020, 16:07

Właśnie posiadam jakiś kabelek z Allegro i nie mogę za nic się połączyć. No nic po próbuje przynajmniej wiem gdzie tego szuka. Dzięki.
TEGUSS
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 27 lutego 2016, 12:19
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon