Nie działa otwieranie bagażnika 500C

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Nie działa otwieranie bagażnika 500C

Postprzez Malkovic » czwartek, 13 sierpnia 2020, 16:29

Zanabyłem 500c i niestety z mankamentów jakie zastałem to nie otwierająca się klapa bagażnika. Myślałem, że to rygiel, ale zdjąłem i po podłączeniu zasilania działa. Działa również mikrostycznik w klapie. Przejrzałem forum, poczytałem jakieś wątki i niektórzy wskazują na uszkodzenie wiązki. Ale "przedzwoniłem" kable po drodze od klapy do wnętrza i wygląda, że nie są połamane, anie przerwane. Może to być jakiś styk na bezpiecznikach? jakiś moduł?
Ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem? Nie mam kluczyka z pilotem. Centralny działa.
Malkovic
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2020, 22:25
Samochód: Fiat 500 CC
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Nie działa otwieranie bagażnika 500C

Postprzez Malkovic » czwartek, 27 sierpnia 2020, 13:18

Podbijam temat. Może ktoś jednak spotkał się z takim problemem. Lub miał do czynienia z czujnikiem otwarcia/zamknięcia dachu, bo wydaje mi się, że to on może być za to odpowiedzialny. A może dysponujecie schematem instalacji elektrycznej do 500ki?
Malkovic
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2020, 22:25
Samochód: Fiat 500 CC
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon