Fiat 500S Uconnect 7 live dab, aktualizacja do carplay

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Fiat 500S Uconnect 7 live dab, aktualizacja do carplay

Postprzez mihaub » wtorek, 5 czerwca 2018, 17:28

Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem 500s z 2016 (kupiony w 2017).
Niestety uwiera i męczy mnie jedna kwestia.
Od 2017r radio uconnect (to samo co w 2016) ma funkcje carplay czyli „klonowanie” ekranu telefonu a nasz ekran w uconnect. Daje to możliwości bezpośredniego używania google maps na naszym wyswietlaczu czy tez Spotify i wiele wiele innych.
Niestety w 2016 jeszcze tego nie było i teraz pytanie czy da się jakoś wgrać oprogramowanie z 2017 do 2016?
Radia wydają się identyczne myśle ze to kwestia software, niestety żadne ASO nie może wykonywać takich rzeczy.
Czy ktoś zna temat, próbował i poległ a może się komuś udało?
Ewentualnie czy dobry posiadacz 500 z uconnect z 2017r który posiada te funkcje może udostępnić mi update? Można go dostać na stronie uconnect po numerze VIN.
Pozdrawiam!
mihaub
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2018, 17:10
Samochód: 500S 2016
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Fiat 500S Uconnect 7 live dab, aktualizacja do carplay

Postprzez damianx » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 11:36

Jak jest update to albo poszukać w sieci ,choć nie mając dokładnie nawy pliku update to może być duży problem ,albo po prostu udać się do ASO ,ale nie mając tam dobrych znajomości to parę złotych należy przyszykować.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon