Wymiana włącznika świateł stopu.

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Wymiana włącznika świateł stopu.

Postprzez lesio69 » Å›roda, 20 wrzeÅ›nia 2017, 10:22

Witam, wczoraj pojawił się na tablicy żółty trójkąt ostrzegawczy i napis ( chyba) " sprawdź światła stop" no i sprawdziłem, że żadne z trzech nie działa czyli do wymian włącznik świateł stop ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Wiem, że znajduje się nad pedałem hamulca ale nie bardzo mogę go zlokalizować. Będę wdzięczny za wszelką pomoc jak zrobić to szybko i dobrze ( może ktoś ma jakieś zdjęcie). Przeszukałem Youtube ale bez skutku.

P.S. Przeszukałem forum w tym temacie ale nic nie znalazłem dlatego pozwoliłem sobie na założenie nowego wątku.

Pozdrawiam
lesio69
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2012, 19:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: FIAT 500 Lounge
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Wymiana włącznika świateł stopu.

Postprzez damianx » sobota, 30 wrzeÅ›nia 2017, 21:57

Duży biały włącznik nad pedałem ,aby go wyciągnąć trzeba sie chwilkę nagimnastykować i nauczyć sposobu wkładania jak i obracania.Wyciągasz go przekręcając i wysuwając do góry.

Jak załapiesz ten ruch to czynność ta staję się prosta ,nie pamiętam czy trzeba go jakoś wstępnie ustawiać co do długości czy sam pedał to zrobi.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Wymiana włącznika świateł stopu.

Postprzez gshock » wtorek, 17 października 2017, 17:55

lesio69 napisał(a):Witam, wczoraj pojawił się na tablicy żółty trójkąt ostrzegawczy i napis ( chyba) " sprawdź światła stop" no i sprawdziłem, że żadne z trzech nie działa czyli do wymian włącznik świateł stop ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Wiem, że znajduje się nad pedałem hamulca ale nie bardzo mogę go zlokalizować. Będę wdzięczny za wszelką pomoc jak zrobić to szybko i dobrze ( może ktoś ma jakieś zdjęcie). Przeszukałem Youtube ale bez skutku.

P.S. Przeszukałem forum w tym temacie ale nic nie znalazłem dlatego pozwoliłem sobie na założenie nowego wątku.

Pozdrawiam



jeśli problem rozwiązałeś to miło będzie jak podeślesz jakąś fotorelację...
Avatar użytkownika
gshock
Administrator
 
Posty: 417
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 16:44
Lokalizacja: City
Samochód: Audi A3
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Wymiana włącznika świateł stopu.

Postprzez glodek » wtorek, 16 sierpnia 2022, 14:27

Witam czy poratuje mnie ktoś schematem instalacji podłączenia 3 światła stop w fiat 500 2011rok - nie świeci mi 3 świto stop żarówki są sprawne, we wtyczce nie ma prądu po naciśnięciu stopu - lampy tylne świecą ok - potrzebuje namierzyć te kable w kabinie bez prucia całego auta.
glodek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 16 sierpnia 2022, 14:16
Samochód: Fiat 500 2011
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Wymiana włącznika świateł stopu.

Postprzez damianx » wtorek, 25 października 2022, 10:52

jak cokolwiek nie działa w klapie ,to na sto procent winna jest wiązka elektryczna w tej karbowanej czarnej gumie .
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon