Przyciemnianie panelu radia i klimatyzcji

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Przyciemnianie panelu radia i klimatyzcji

Postprzez rossa » sobota, 10 grudnia 2016, 20:59

Przejrzałam forum, ale nie znalazłam takiego problemu...
Włączając dzisiaj światła mijania, zauważyłam, że przyciemnia się w tym samym momencie podświetlenie panelu radia,temperatury wewnętrznej i stopnia nawiewu. Panel deski rozdzielczej świeci się normalnie, przy włączonych światłach dziennych wszystkie panele świecą się normalnie.
Zastanawiam się: czy ktoś wcisnął coś na radiu i włączone światła mijania są traktowane są jako warunki nocne - następuje automatyczne przyciemnienie paneli (chociaż w instrukcji radia niczego takiego nie znalazłam)?
rossa
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2016, 20:45
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Przyciemnianie panelu radia i klimatyzcji

Postprzez damianx » poniedziaÅ‚ek, 19 grudnia 2016, 20:28

Oświetlenie całości osprzętu w aucie odbywa się poprzez regulację w menu licznika pod tytułem podświetlenie.
Działa to tylko z zapalonymi światłami.
Tak przygasa całość po zapaleniu świateł ale tylko do wartości ustawionej w liczniku ,jak jest ma maksa to nie przygasa bo nie ma do czego.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1178
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon