Instalacja projektor/logo drzwi

Jakieś urządzenie nie działa? Dmuchawa nie dmucha, światła nie świecą w Fiacie 500? Zapraszamy tutaj

Instalacja projektor/logo drzwi

Postprzez Nilson9 » sobota, 29 kwietnia 2023, 10:56

Witam wszystkich

Tak jak w temacie przymierzam się do zakupu i instalacji projektora/logo w drzwiach kierowca pasażer.Tak wiem będę musiał nawiercone otwór w drzwiach.
Znalazłem już takie na Ali i tu moje pytanie czy w drzwiach znajdę jakieś zasilanie 12v
Domyślam się ze zapewne jest przy silniku od podnoszenia okien ?tylko ze tam jest plus +po stacyjce ?
W jaki sposób gdy otwieram drzwi podświetlenie sufitu się zapala? Nie jestem teraz w Polsce wiec nie mogę Sprawdzić czy w słupku jest jakiś przełącznik ?
Czy może ktoś już modyfikował nasze maluchy i podzieli się informacjami gdzie i jak się wpiąć i czy to będzie działać
Pozdrawiam Pawel i dziękuje za jakiekolwiek sugestie z waszej strony ;)
Avatar użytkownika
Nilson9
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 19 marca 2023, 10:17
Samochód: Fiat 500 1,2 2013
Pojemność silnika:: 69
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Elektryka Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon