szyba przednia POMOCY

Problemy natury: blacha, lakier lub zderzak Fiata 500?

szyba przednia POMOCY

Postprzez jaqb » Å›roda, 6 lipca 2011, 09:23

witam
prośbę kieruję do szystkich posiadaczy fiata 500 w wersji ze szklanym dachem...
potrzebuję uzyskać informacje odnośnie długości paska na przeniej szybie. chodzi o ten czarny do ktorego mocowane jest lusterko wsteczne. chodzi o to, że do naszych fiatów przeznaczone są dwa rodzaje szyb i różnią się one własnie tym paskiem. ja osobiście mam wesje sport i nie posiadam szklanego dachu. muszę wymienić szybę przednią, jednak ubezpieczyciel chce mi wcisnąć inna niż mam (moim zdaniem do wersji lounge lub do wersji z otwieranym dachem). jak byście mogli zmierzyć wasze wersje od krawędzi dachu - był bym wdzięczny.
pozdrawiam Kuba
jaqb
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2009, 13:25
Lokalizacja: Kraków
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Re: szyba przednia POMOCY

Postprzez damianx » piÄ…tek, 8 lipca 2011, 11:29

W pięćsetkach są tylko dwa rodzaje szyb przednich,bez związku ze szklanym dachem.

wersja pierwsza gdy auto ma std lusterko ,pasek ten czarny krótki ale tylko ten środkowy klin pod lusterko..
numer fiata:51787582 cena ok 1k.

wersja druga z lusterkiem elektrochromatycznym,pasek ten czarny dłuższy gdyż obudowa lusterka ukrywa konektor elektryczny .
numer fiata:51806622 cena też ok 1k.

jest też wersja do cabrio i schemat jw.

jest też oddzielna wersja dla silnika 0,9 jak i 1,3 95km.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: szyba przednia POMOCY

Postprzez jaqb » sobota, 16 lipca 2011, 11:40

hej
dzięki za info. przydało się jako argument w serwisie
szyba już wymieniona
pozdrawiam
jaqb
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2009, 13:25
Lokalizacja: Kraków
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Nadwozie Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon