Pompy wtryskowe regeneracja

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

Pompy wtryskowe regeneracja

Postprzez Kaliko » czwartek, 3 wrzeÅ›nia 2015, 14:53

Witam,

Pompa w mojej pięćsetce kwalifikuje się do regeneracji bądź wymiany na nową. Jednak po bliższemu zapoznaniu się z cennikiem takiej pompy w ASO, odpuściłem temat konkretnie. Zainteresowałem się natomiast regeneracją tej pompy, lecz jest tyle tych serwisów... już nie wiem gdzie wysyłać. Natomiast boję się jeszcze o stan wtryskiwaczy w moim "maluszku". Jeden z mechaników powiedział, że jeśli pompa puściła opiłki, to wtryskiwacze na pewno są zabite. A to już oznacza poważne koszta. NIe wiem czy nie sprzedać nawet autka.
Kaliko
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 3 września 2015, 14:35
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.3 D MultiJet
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Pompy wtryskowe regeneracja

Postprzez Kaliko » niedziela, 13 wrzeÅ›nia 2015, 11:50

Witam ponownie. Temat rozwiązany z pozytywnym finałem. Po wnikliwej diagnostyce serwisu Boscha Pawlik okazało się , ze tylko zawór w pompie się zacina, a cała pompa jest dobra. Jak widać na moim przykładzie warto czasami dobrze diagnozować auto jak aso mówi o wymianie pompy bo zawór kosztował 280 zł. a nowa kosztuje 2500 tys. zł. Jak ktoś potrzebuje namiar na serwis to jest na stronie http://www.wtryskiwacz.com/wtryski-rege ... ej-cr.html po lekturze tej strony mnie jako laikowi otworzyły się oczy na wiele spraw związanych z aparaturą wtryskową silników diesla. Zanim wymienicie coś na nowe zawsze warto to dogłębnie sprawdzić bo nie zawsze jak się mówi diabeł taki straszny jak go malują. Poz.
Kaliko
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 3 września 2015, 14:35
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.3 D MultiJet
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Pompy wtryskowe regeneracja

Postprzez Patryk » poniedziaÅ‚ek, 11 stycznia 2016, 15:20

A czy kojarzycie może firmę LEW MOTO? Warto się do nich odezwac?
Patryk
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 czerwca 2015, 15:53
Samochód: Golf
Pojemność silnika:: 1,9
Rodzaj paliwa:: Diesel


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon