Regeneracja wtryskiwaczy

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

Regeneracja wtryskiwaczy

Postprzez Harry » wtorek, 26 maja 2015, 11:30

Witam. Szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu wtryskiwaczy Common Rail. Ktoś orientuje się w temacie i może mi pomóc ? Sam starałem się coś znaleźć i efektem tego jest http://www.wtryskiwacz.com/ Ktoś o tym słyszał ? Przyznam że nie wiem co o tym myśleć bo nigdy nie musiałem tego naprawiać. Liczę na Waszą pomoc i opinię :)
Harry
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 26 maja 2015, 11:25
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Regeneracja wtryskiwaczy

Postprzez Refris » piÄ…tek, 29 maja 2015, 09:27

Jak już oddasz do regeneracji to możesz sobie załatwić auto z wypożyczalni . Sam tak robię i wiem że jest to potrzebne gdy ktoś musi mieć auto zawsze dlatego wypożyczalnia samochodów w Gdańsku - polecam ;)
Refris
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 29 maja 2015, 09:25
Samochód: Fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Pompowtryskiwacze- Regeneracja wtryskiwaczy Stalowa Wola

Postprzez witek » niedziela, 31 maja 2015, 15:40

Ja bym się nie zastanawiał Bosch Service w Stalowej Woli to jeden z lepszych serwisów regeneracji pompowtryskiwaczy Common Rail w Polsce. Naprawy robią na oryginalnych częściach i z gwarancją. Strona z danymi http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl Panowie wiedzą na pewno dużo w tym temacie to widać już po pierwszym kontakcie. Poz
witek
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lutego 2015, 12:10
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.3 16V MultiJet 75 KM
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Regeneracja wtryskiwaczy

Postprzez Vallendar12 » Å›roda, 1 lipca 2015, 09:25

No i między innymi dlatego nie chcę już żadnego diesla. Co z tego, że mało pali jak teraz na regenerację pójdzie worek pieniędzy + auto niedostępne na jakiś czas.
Ja robiłem kiedyś w bosch service i było dobrze.
Vallendar12
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2015, 09:22
Samochód: 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon