warsztat samochodowy w Szczecinie

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

warsztat samochodowy w Szczecinie

Postprzez Radek27 » piÄ…tek, 15 maja 2015, 08:22

Znacie jakiś solidny i tani warsztat samochodowy w Szczecinie warty uwagi? Szczególnie chodzi Mi o jakość wykonywanych ich usług :)
Radek27
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 15 maja 2015, 08:18
Samochód: FIAT 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: warsztat samochodowy w Szczecinie

Postprzez Refuredis » piÄ…tek, 29 maja 2015, 09:20

Sprawdź - wynajem samochodów w Gdańsku jak oddasz na serwis to możesz wynająć zastępcze na ten czas i być nadal dostępny ;)
Refuredis
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 29 maja 2015, 09:18
Samochód: Fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: warsztat samochodowy w Szczecinie

Postprzez Harry » czwartek, 18 czerwca 2015, 11:13

Warsztatów w Szczecinie jest na prawdę wiele i tak w sumie nie wiadomo do jakiego się udać jeśli nie ma się poleconego. Dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą sprawdzonego przeze mnie serwisu http://www.regeneracja-turbosprezarek.p ... rbiny.html Jesli ktoś ma do regeneracji turbosprężarkę to na prawdę warto się udać do nich i skorzystać z ich oferty.
Harry
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 26 maja 2015, 11:25
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: warsztat samochodowy w Szczecinie

Postprzez Gosiekk » czwartek, 2 lipca 2015, 09:05

Moglibyście polecić dobry warsztat samochodowy, który specjalizuje się w naprawie klimatyzacji? Byłam już w kilku warsztatach, ale w żadnym nie potrafią tego naprawić. Może być to warsztat ze Szczecina i okolic.
Gosiekk
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 2 lipca 2015, 08:11
Samochód: fiat
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


cron
Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon