Jakie wahacze do 500-tki

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

Jakie wahacze do 500-tki

Postprzez damcar » piÄ…tek, 21 czerwca 2013, 18:54

witam po dłuższej nieobecności.
Od tygodnia słyszałem stuki z zawiechy i dzisiaj okazało się że wahacz kierowcy wymaga wymiany.
Moje pytania do szanownego grona:
1 czy przebieg 25 tys km na wahaczach to dużo (tyle zrobiło auto od wymiany w ubiegłym roku - większość trasa)
2 czy lepiej od razu wymienić oba wahacze ? (trzeba ustawiać zbieżność koszt 80 zł, a nie chciałbym by za miesiąc padł drugi i znowu geometria)
3 i najważniejsze - jakiej firmy wahacze kupić by posłużyły jak najdłużej a autko ma być w rodzinie jeszcze z 2-3 lata (podobno firma LEMFORDER to 1 liga ale strasznie droga)

z góry dziękuję za sugestie

pozdrawiam Damian
damcar
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 22:22
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Gryfice
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1,3 jtd 75 ps
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: Jakie wahacze do 500-tki

Postprzez Qnisko » sobota, 17 sierpnia 2013, 09:47

Sprawdziłem ceny wahaczy i też jestem w szoku cen LEMFÖRDER'a (ponad 500zł za sztukę w detalu) ale wiem, że są jakościowo bardzo dobre ;)
Damcar, jak się zakończyła sprawa z wymianą? Wymieniłeś już? bo troszkę czasu już minęło od twojego posta ;)
jakie to były całkowite koszta ? na pewno forumowiczom to się może niedaleko w przyszłości przydać taka informacja ;)
Avatar użytkownika
Qnisko
 
Posty: 309
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiacik 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon