wymiana oleju diesel po 4500 km ??????

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

wymiana oleju diesel po 4500 km ??????

Postprzez damcar » sobota, 26 maja 2012, 11:22

ostatnio dodałem temat o migającym liczniku, a dzisiaj po przejechani po tym objawie 50 km wyskoczył komunikat o potrzebie wymiany oleju. Trochę to dziwne bo przejechałem raptem 4500 km z czego zdecydowana większość na dłuższych odcinkach. Tak się zastanawiam czy to wina filtra cząstek czy też źle mi skasował mechanior inspekcję. Jak uważacie wymienić wszystkie filtry i olej (wymiana była 2 miesiące temu) czy zignorować problem.....
damcar
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 22:22
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Gryfice
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1,3 jtd 75 ps
Rodzaj paliwa:: Diesel


Re: wymiana oleju diesel po 4500 km ??????

Postprzez damcar » niedziela, 27 maja 2012, 19:38

koledzy proszę o radę bo nie wiem czy mam ten olej wymieniać........
damcar
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 22:22
Lokalizacja: Kamień Pomorski/Gryfice
Samochód: 500
Pojemność silnika:: 1,3 jtd 75 ps
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: wymiana oleju diesel po 4500 km ??????

Postprzez kkrzys500 » piÄ…tek, 22 czerwca 2012, 09:28

Ciężko powiedzieć, u mnie informacja o wymianie oleju pokazał się po 18 tys. km, zobaczymy jak będzie teraz, jak już bym wymieniał to tylko olej i filtr oleju, podziel się co wybrałeś...
kkrzys500
 
Posty: 75
Dołączył(a): poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:46
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon