Stuki z wnętrza pojazdu z tyłu

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

Stuki z wnętrza pojazdu z tyłu

Postprzez rafcioss » piÄ…tek, 22 lutego 2019, 17:04

Witam wszystkich
Mam w swoim Fiaciku 500 dziwny problem --:- jak jadę po nierównościach dochodzą z tyłu dziwne stuki tak jakby gdzieś blacha o blachę stukała lub jakby ktoś stukał w plastik gumowym młotkiem .Wymienione mam już tuleje w tylnej belce oraz amortyzatory bo już były mocno wyrobione a amorki te co były od nowego się wylały ,wszystko co możliwe miałem już wyjęte z bagażnika łącznie z tylnymi siedzeniami i dalej coś stuka . Nie mogę zlokalizować skąd to idzie :oops: , podejrzewam że z prawej tylnej strony gdzieś pod plastikami co są w tyle. Może ktoś miał taki dziwny przypadek co to może być .
rafcioss
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 24 stycznia 2015, 14:13
Samochód: Fiat 500 Lounge
Pojemność silnika:: 1200cm3
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Stuki z wnętrza pojazdu z tyłu

Postprzez Fiat500_Ragazzon » wtorek, 8 sierpnia 2023, 18:00

Cześć Wszystkim,

Czy ktoś miał może podobnie jak rafcioss i udało się namierzyć problem?
Z góry dzięki za podpowowiedzi - wykluczyłem elementy zewnętrzne, jednak to musi być coś w środku....
Fiat500_Ragazzon
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 30 stycznia 2016, 21:05
Samochód: Fiat 500 1.4 100KM
Pojemność silnika:: 1400ccm
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Stuki z wnętrza pojazdu z tyłu

Postprzez damianx » czwartek, 10 sierpnia 2023, 09:49

Å‚Ä…czniki stabilizatora.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon