Airbag. Kurtyna 500s

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

Airbag. Kurtyna 500s

Postprzez gonzal25 » Å›roda, 1 listopada 2017, 20:10

Witam
Mam problem. Kupiłem 500s przetarta z lewej strony i niestety wystrzelił lewa kurtyna w podsufitce i fotelu kierowcy. Jako że autko ma rok i 12 000 przebiegu fotel jest bez najmniejszych oznak zużycia w pięknym kolorze więc postanowiłem dał to do tapicera żeby to naprawił. Mam zamiar kupić kurtyne i poduszke na alledrogo .i tu zaczyna się problem co dalej? Podobno gdzieś jest sensor uderzeniowy boczny który też trzeba wymienić ale niestety nie wiem gdzie. Czy błędy airbag znikną po wymianie tych elementów? Czy jest ryzyko że po zmontowaniu wszystkiego i podłączeniu akumulatora któraś poduszka wystrzeli ?? Z góry dziękuję za wszystkie cenne porady.
gonzal25
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 1 listopada 2017, 19:44
Samochód: Fiat 500s
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Airbag. Kurtyna 500s

Postprzez SÅ‚owik » poniedziaÅ‚ek, 6 listopada 2017, 13:59

Najlepiej podjedz do jakiegoś ASO i zapytaj nawet w dziale części zamiennych. Mają wszystkie schematy więc powiedzą ci gdzie jest ten sensor i czy trzeba go wymieniać po wystrzale poduszki. Jak już wszystko zmontujesz do kupy do wystarczy skasować błąd airbag i tyle ;)
SÅ‚owik
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 6 października 2017, 16:27
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Airbag. Kurtyna 500s

Postprzez damianx » piÄ…tek, 10 listopada 2017, 17:36

Wydaje mi się że jest na słupku środkowym przy podłodze.musisz zdemontowac wewnętrne poszycie progu.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon