Przegrzewanie silnika

Masz problem z silnikiem, hamulcami czy zawieszeniem Fiata 500? Tutaj znajdziesz pomoc

Przegrzewanie silnika

Postprzez gegi100 » Å›roda, 21 wrzeÅ›nia 2016, 08:18

Witam serdecznie.Jestem Nowy Na forum Wiec prosze mi wybaczyc jezeli zadaje dziwne pytania.Posiadam fiata 500 z silnikiem 1.2 .Problem jest z kontrolka temperatury wody.Gdy auto jest zimne to jest 1 bar ,podczas jazdy rosnie do 2-3 max I pozniej bardzo czesto wlacza sie wentylator chlodzenia.naprawde bardzo czesto .wiec moje pytanie jest nastepujace Czy kontrolka Od wody Nie powinna sie podniesc wiecej niz 2-3 Kreski jezeli wlacza sie wentylator?Czy wentylator powinien sie wlaczac Tak czesto?sprawdzalem poziom plynu I jest ok.nie wiem Czy ma to znaczenia ale pry odpalaniu slychac czesto bulkot jakby sie jakies plyny przelewaly.Dzieki za pomoc.
gegi100
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 20 września 2016, 12:09
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Przegrzewanie silnika

Postprzez Drons » niedziela, 2 października 2016, 10:00

Czy przed wystąpieniem objawów byłeś u mechanika albo grzebałeś przy aucie? bo wydaje mi sie że masz zapowietrzony układ, ale dziwne żeby zapowietrzył sie sam z siebie...
Drons
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 20 października 2015, 08:48
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Przegrzewanie silnika

Postprzez gegi100 » poniedziaÅ‚ek, 3 października 2016, 11:25

U Mechanika Nie bylem ani nic nie grzebalem.Jest Tak odkad kupilem auto.
gegi100
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 20 września 2016, 12:09
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1200
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Mechanika Fiata 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon