mp3 z iphone bez przejściówki do USB

Forum dyskusyjne o nagłaśnianiu naszego Fiata 500

mp3 z iphone bez przejściówki do USB

Postprzez marathon » piÄ…tek, 3 sierpnia 2012, 13:40

Może sie komuś przyda:

Po wgraniu mp3-jek i normalnym podłączeniu iphone-a kablem do portu USB telefon wchodzi w tryb ipod ( biały ekran ) -nie da sie wejśc w tryb edydcji utworów i wyboru.

Jak w pełni używać iphone-a jako odtwarzacza mp3 z pełnym sterowaniem i edycją plików bez przejsciówki BLUE&ME do USB:


1/ wgrać mp3 do telefonu
2/ pobrać poprzez iTunes dowolny program - odtwarzacz medialny - ja użyłem akurat darmowego MUSIC+ ( ale przetestowałem też na EZ MP3Pro oraz GROOVE )
3/ po podłaczeniu do usb telefon automatycznie wejdzie w tryb ipod oi zacznie odtwarzać muzykę
4/ otworzyć i uruchomić MUSIC+ -play i ........"ipod" zamilknie i można sie cieszyć w pełni edytowalną biblioteką audio !!
5/ mamy też pełne sterowanie z kierownicy

UWAGA !
Niektóre programy wymagają importu biblioteki audio i przerabiają ją automatycznie na format m4r.

Maciek
marathon
 
Posty: 29
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2012, 23:34
Samochód: fiat 500
Pojemność silnika:: 1.4 16V + LPG
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG


Re: mp3 z iphone bez przejściówki do USB

Postprzez Qnisko » piÄ…tek, 9 maja 2014, 00:04

wiem, że temat ma już swoje lata ;) ale nie chcę zakładać kolejnego wątku.
Mam pytanie: czy można słuchać mp3 z telefonów z androidem? Chodzi o podłączenie telefonu przez USB.
Avatar użytkownika
Qnisko
 
Posty: 309
Dołączył(a): niedziela, 3 czerwca 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Fiacik 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna+LPG

Re: mp3 z iphone bez przejściówki do USB

Postprzez Xenon » wtorek, 27 maja 2014, 12:49

Niestety nie chyba że podłączysz przez transmiter lub przez wzmacniacz system Blu&Me nie przepuści muzyki przy podłączeniu przez USB
Xenon
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2011, 01:51
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Fiat 500 sport
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: mp3 z iphone bez przejściówki do USB

Postprzez szyroki » wtorek, 14 listopada 2017, 21:00

To ja też odgrzeję temat, jeśli można. Mamy Fiata 500 po lifcie z podstawowym radiem bez Bluetooth - po podłączeniu iPhone'a przez USB miałem możliwość odtwarzania muzyki ze spotify, YouTube, z pamięci telefonu itd. Rozstałem się jednak z iPhonem i teraz mam telefon z androidem - będzie to działać podobnie? Nie udało mi się do tej pory, ale może jest jakiś patent?
szyroki
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 1 lutego 2017, 18:36
Samochód: Fiat 500
Pojemność silnika:: 1.2
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Car Audio Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon