Audio Hi-Fi

Forum dyskusyjne o nagłaśnianiu naszego Fiata 500

Re: Audio Hi-Fi

Postprzez damianx » niedziela, 17 sierpnia 2008, 14:58

Nasze radia to całkiem dobry Blaupunkt więc co do kabelkologii to nie ma żadnego problemu
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Audio Hi-Fi

Postprzez NOTEBOOKS_PL » niedziela, 19 lipca 2009, 20:45

W MOJEJ 500 MAM TEN FABRYCZNY ZESTAW INTERSCOPE - W PORÓWNANIU DO TEGO ZWYKŁEGO - NIEBA A ZIEMIA. MIAŁEM ZASTĘCZĄ 500 ZE ZWYKŁYM NAGŁOŚNIENIEM - JEDNAK MÓJ INTERSCOPE ZDECYDOWANIE LEPIEJ GRA !
NOTEBOOKS_PL
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 19 lipca 2009, 20:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Samochód:
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa::

Re: Audio Hi-Fi

Postprzez tred102 » środa, 9 stycznia 2013, 02:53

W salonie BEST-AUDIO już od początku jego działalności (1991) można było kupić najwyższej klasy urządzenia. Stopniowo poszerzał swoją ofertę o kolejne marki ekskluzywnego sprzętu audio, komponentów kina domowego oraz systemów automatyki domowej. Jednocześnie wprowadził nowe usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji systemów nagłośnieniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych. BEST-AUDIO oferuje również systemy tłumaczeń symultanicznych, telewizji przemysłowej oraz profesjonalne systemy konferencyjne, które należą w swojej kategorii do najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki ścisłej współpracy z najbardziej uznanymi producentami profesjonalnych systemów nagłośnieniowych PA i wysokiej jakości wykonywanych usług, BEST AUDIO może zaoferować swoim klientom niezwykle atrakcyjne ceny oraz do 36 miesięcy gwarancji.
tred102
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2013, 02:43
Samochód: audi a3
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Audio Hi-Fi

Postprzez damianx » czwartek, 10 stycznia 2013, 11:25

to nie jest miejsce na taki spam reklamowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kolego trend102 miejscem takich informacji jest dział ogłoszenia.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Re: Audio Hi-Fi

Postprzez deq102 » piątek, 1 lutego 2013, 01:36

Głośniki instalacyjne Definitive Technology

Definitive Technology, największy amerykański producent kolumn i głośników klasy hi-fi premium, wprowadza do Polski 4 serie głośników instalacyjnych do zabudowy.
deq102
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 18 stycznia 2013, 03:33
Samochód: audi
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Diesel

Re: Audio Hi-Fi

Postprzez Xenon » środa, 8 stycznia 2014, 14:48

Nosiłem się z zamiarem wymiany głośników na coś lepszego niż seryjne papierówki i padło na Alpine SPG-17cs zestaw odseparowany wczoraj wymieniłem i różnica jest diametralna.
Kilka uwag jeśli będziecie się przymierzać do wymiany przednich głośników trzeba sie przygotować na małe wiercenie Seryjne głośniki sa nitowane na stałe do drzwi, warto tez wcześniej wyciąć z mdf przejściówkę miedzy drzwiami a głośnikiem aby nie było wibracji, trochę zabawy ale warto
Miejsca w drzwiach jest sporo wiec wielkość magnesu nie ma tu znaczenia praktycznie każda 16 powinna wejść
Z wymiana głośników wysoko tonowych w słupkach nie ma takiego problemu sa wciskane na zatrzaski
Czas montażu max 2 godziny a radośc z dzwięku nieoceniona
W przyszłości może sie pobawie w montaż wzmacniacza ale na ta chwile radio świetnie daje rade
Xenon
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 21 lutego 2011, 01:51
Lokalizacja: Tczew
Samochód: Fiat 500 sport
Pojemność silnika:: 1,2
Rodzaj paliwa:: Benzyna

Poprzednia strona

Powrót do Car Audio Fiat 500

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon