Problem z radiem

Forum dyskusyjne o nagłaśnianiu naszego Fiata 500

Problem z radiem

Postprzez kaczyy2 » sobota, 29 maja 2021, 07:26

Witam,
Kupiłem samochód fiata 500 abarth 2017 fl z Francji, niestety ale ktoś na tamtejszym placu postanowił przywłaszczyć sobie radio z tego auta ( tyle dobrze ze wypiął kostki) No i teraz zrobił mi się problem, mianowicie kupiłem chińczyka ponieważ żaden sprzedający na Allegro nie potrafi mi odpowiedzieć ze jego radio zagra u mnie dlatego kupiłem zamiennik ale niestety nie zagrał, działa ale nie ma dźwięku. Mam nagłośnie beats i jest kostka USB , duża ISO, mała szara i niebieska to chyba anteny. już powoli dostaje …. ze nie mogę zrobić tego radia, może ktoś ma takie ori do sprzedania lub wie jakie kupić i gdzie albo podpowie jak odpalić te głośniki
kaczyy2
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 maja 2021, 22:31
Samochód: 500 abarth
Pojemność silnika::
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Re: Problem z radiem

Postprzez damianx » czwartek, 22 lipca 2021, 15:24

Jest takie coÅ› co nazywa siÄ™ vin.
Po tym numerze znaleźć radio pasujące do niego.
Avatar użytkownika
damianx
 
Posty: 1174
Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2008, 23:07
Lokalizacja: Mexico
Samochód: Abarth 595
Pojemność silnika:: 1400
Rodzaj paliwa:: Benzyna


Powrót do Car Audio Fiat 500

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Warszawa SUSHI Dowóz Dostawa | SUSHI Warszawa Ochota Restauracja | Kurs Prawo Jazdy Katowice | Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak | Sushi Pruszków | Tworzenie stron Internetowych | TBS Katowice Osiedle Bulwary Rawy | Fryzjer Katowice | Autokasacja Warszawa SKUP aut na telefon